همیشه همینطوری بودی دلبر .همینقدر خشک و بی منطق بودی که الآنم هستی همش باهام بد اخلاقی میکردی.

اصلا میدونی چیه دلبر من مست و معتاد همین بداخلاقیات شدم جوری که اگه یک روز وقتی میام پیشت با محبت بهم سلام کنی نگران میشم که شاید چیزی شده که رفتارت باهام عوض شده.همش با خودم میگم شاید ناراحتی ازم و به روی خودت نمیاری شاید دلت و شدم شاید و شاید و شاید و هزار تا شاید دیگه

میدونی دلبر هیچ وقت نتونستم نوشته های نویسنده ها و شاعر هارو درک کنم میدونی چرا ؟!

چون اونا همیشه از خنده دلبرشون میگن ولی دلبر من با بقیه فرق داره دلبر من نمیخنده اصن دلبر من اگه بخنده دیگه دلبر من نیست.بیخیال اصن دلبر ولی اینو بدون تو حتی تو ناراحتیاتم بازم دلبر خود منیبازم روت حساسم بازم تو رو با کسی قسمتت نمیکنماصن میدونی چیه دلبر؟!

تهش که بازم واسه خودم میمونی همه میرن از پیشت.

میدونی چیه ؟! تو حتی تو اوج عصبانیتتم دلبر منی جوری که اگه کسی چیزی بهت بگه دلم میخواد بزنم سیراب شیردونش کنم.

دلبر دوست داشتنی من.دوست داشتم یعنی الآنم دارما حتی بیشتر از قبل ولی وای از بی محلیات که منو بیچاره کرده بود.تو دلم زله ده ریشتری راه مینداختیهمش میگفتم چرا دیگه اخم نمیکنه چرا بی تفاوت شده کاش اخم کنه دوباره بهمدوست داشتم ولی

ای وای دلبر من دلبر مغرور من

هیچی ولش کن فقط کاش خدا هیچ بنده ایشو اسیر دلبر مغرور نکنه.

حرف از ته دل دلبر ,شاید ,تو ,میدونی ,بازم ,ولی ,دلبر من ,میدونی چیه ,شاید و ,جوری که ,دوست داشتممنبع

گاه گاهی..

همیشه میگفتم یه روز همه چی درست میشه ...

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.

مولانا

شده حس کنی یه نفرو انقدر دوس داری

نشود فاش کسی آنچه میان من و توست

صنما گر بدی و گر نیكی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مشاوره روانشناسی، خانواده، تحصیلی و نظام وظیفه تیک درس این وبلاگ درمورد بیت کویین و ارزهای الکترونیکی دیگر میباشد ارزان کده جدیدترین مطالب روز کالای ارزان حمل خودرو با وینچ Good Days on the Way انواع بیمه و بیمه تکمیل درمان